Aktualności

POWRACAMY - DZIEŃ ŚLUBNY W POLANIEPo długiej przerwie wracamy z dużą energią i pozytywnym nastawieniem!

W ubiegłą sobotę 16.03 mieliśmy przyjemność gościć jako wystawca na Targach Ślubnych w Polana Wedding. 
Miejsce to istnieje od niedawna, ale dzięki niesamowitemu zaangażowaniu wszystkich pracujących tam osób, możemy zapewnić że w przeciągu paru lat odniesie wielki sukceeees!
Mogą pochwalić się nie tylko wspaniałymi salami, bardzo dobrą organizacją przyjęć, ale również przepyszną kuchnią, która podczas Targów zachwyciła nie tylko przyszłe Pary Młode, ale i również nas, jako partnerów :)

Podczas Dnia Ślubnego przedstawiliśmy wszystkim Gościom naszą nową ofertę dedykowaną na Sezon Ślubny 2019 - utworzoną na podstawie sugestii nie tylko obecnych Narzeczonych, ale i również dzięki trendom, które uwidaczniają się na każdym kroku.

Podążając od Waszych ulubionych tortów naked, poprzez torty wykończone w śmietanie, kończąc na tortach dla najbardziej wymagających - tortach w marcepanie, sprawiliśmy iż każdy z Was znalazł coś co cieszyło jego oko :)  

Jest nam niezmiernie miło stwierdzić, iż kolejny rok będzie obfitował w wiele radości i sukcesów, których nie osiągnęlibyśmy bez Was - naszego źródła, które napędza nas do ciągłego poszerzania naszej oferty i tworzenia coraz to nowych i bardziej oryginalnych kompozycji! 

DZIĘKUJEMY!! 

Poza tym, zapraszamy na naszego FB - Torty Weselne Nowaczyk
oraz FB naszego partnera - Polana Wedding Venue

Już niedługo relacja z Dnia Ślubnego z Pałacu Jaśminowego, 
See you!

copyright by Piekarnia Cukiernia Nowaczyk
Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.