Aktualności

Wznawiamy przeprowadzanie spotkań projektowo- degustacyjnych!Drodzy Klienci,

Wznawiamy przeprowadzanie spotkań projektowo- degustacyjnych!

Nawiązując do decyzji Rządu RP, która mówi o stopniowym "odmrażaniu" naszej gospodarki - my jako firma również postanowiliśmy małymi krokami wracać do normalnego funkcjonowania - z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Tym samym, poczynając od 4 maja - wznawiamy przeprowadzanie spotkań projektowo- degustacyjnych przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i niezbędnych do tego zasad, które znajdziecie poniżej.

👉Spotkania przeprowadzamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 19:00 (godziny późno popołudniowe obowiązują tylko w niektóre dni) oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 16:00.

👉Spotkania umawiamy co półtorej godziny, tak aby zminimalizować ryzyko kontaktu z innymi osobami i tym samym prosimy o punktualność. Wyjątkowo, bardzo prosimy o nie przyjeżdżanie wcześniej niż na umówioną godzinę. W przypadku spóźnień - obligatoryjnie prosimy o kontakt.

👉W spotkaniu mogą uczestniczyć TYLKO dwie osoby.

👉Po każdym spotkaniu dezynfekujemy stoły, krzesła, klamki, itp.

👉Wyjątkowo, degustację przeprowadzamy przy użyciu jednorazowych naczyń oraz sztućców.

👉Nasz opiekun na spotkaniu będzie wyposażony w maseczkę oraz jednorazowe rękawiczki, które przygotujemy również dla Was (maseczka podczas degustacji smaków nie będzie obowiązkowa).

Na spotkanie możecie umówić się 📲telefonicznie, 📧mailowo oraz bezpośrednio przez 📱FB.

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, służymy pomocą!

copyright by Piekarnia Cukiernia Nowaczyk
Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.