O nas

Torty Weselne Nowaczyk to marka należąca do Piekarni – Cukierni Krzysztofa i Leszka Nowaczyków, która działa na wielkopolskim rynku od 1991r. Jesteśmy rodzinnym- prowadzonym przez dwóch Braci oraz ich Synów- rzemieślniczym zakładem, który zlokalizowany jest w podpoznańskim Dopiewie.  Początkowo produkowaliśmy tylko pieczywo, a nasz zakład oprócz właścicieli zatrudniał zaledwie 2 pracowników. W 2000 roku, po 9 latach od rozpoczęcia działalności, zapadła decyzja o rozbudowie - wtedy rozpoczęła się praca naszej cukierni, a część piekarnicza została znacznie powiększona.

Od samego początku wszyscy pracownicy wiedzieli, że największy priorytet to zadowolenie naszych Klientów budowane nie tylko przez wysoką jakość produktów, ale też miłą i przyjazną obsługę. To procentowało. Kultowe rogaliki z powidłami, czy ciągle poszerzająca się gama chlebów na naturalnym zakwasie cały czas przyciągają do nas oddanych Klientów. 

W 2010r miała miejsce kolejna rozbudowa – tym razem część cukiernicza doposażona została o pomieszczenia i urządzenia do produkcji wyrobów deserowych. Od samego początku postawiliśmy na wysokiej klasy fachowców. Mistrzowie smaku i artyści zarazem. Dzisiaj, po ponad 5 latach, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że był to dobry kierunek. Nasze torty i ciasta cieszą się uznaniem lojalnych Klientów, których grono ciągle się poszerza.

Z pasji do jakości

Dowiedz się więcej


copyright by Piekarnia Cukiernia Nowaczyk
Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.