Z pasji do jakości

Torty szyte na miarę

Kształt i dekoracje zależą od Was. Wy projektujecie, my wykonujemy. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Kwadratowy? Okrągły? A może na stojaku w kształcie serca? To zależy Tylko od Was. To jest właśnie ten moment, kiedy możecie poczuć się jak projektanci
i stworzyć Wasz wymarzony tort weselny. Istotny będzie każdy detal. Mały kwiatek, kolor wstążki, albo może delikatna kropelka z bitej śmietany. Zrobimy dla Was wszystko, co jest zgodne z prawami fizyki ;)

Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy również katalog przykładowych tortów weselnych, które mogą być dla Was inspiracją. Znajdziecie tam też zestawienie nietypowych stojaków, takich jak: serce, czy globus.

Przez 5 lat wspólnie z Młodymi zrealizowaliśmy wiele projektów. Każdy z nich był inny, lecz równie piękny.

Rzemieślnicza jakość

Tradycyjny, ręczny charakter produkcji oraz bazowanie na najwyższej jakości surowcach, sprawiają, że wyglądu i smaku naszych produktów się nie zapomina.

Nasza firma powstała w 1991r. Na początku zajmowaliśmy się tylko pieczywem. Już wtedy postanowiliśmy, że wytwarzanie produktów o najwyższej jakości będzie naszym priorytetem. Do dziś nasze chleby produkujemy na naturalnym zakwasie, wykorzystując jak najbardziej naturalne, wysokiej jakości surowce, opierając się na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach.

Tak samo jest z naszymi słodkościami – unikamy gotowych mieszanek i surowców niskiej jakości. Bazą naszych ciast jest bita śmietana. Przygotowujemy ją sami, wykorzystując do tego naturalną śmietanę, którą nabywamy od lokalnych, niedużych mleczarni. Nie zawiera ona konserwantów – bezpieczeństwo i jakość gwarantuje w pełni naturalny proces pasteryzacji, który przeprowadzamy przy użyciu wyspecjalizowanego sprzętu. Podobnie jest także z owocami. Kupujemy je od lokalnych sadowników, a następnie sami przetwarzamy na powidła, konfitury lub urządzamy kąpiele w alkoholu.

Rzemieślniczy, małoseryjny charakter produkcji pozwala nam zagwarantować nadzwyczajną świeżość naszych produktów. Wszystkie torty weselne oraz inne słodkości wytwarzamy bezpośrednio przed ich dostarczeniem we wskazane przez Was miejsce.

Specjalistyczny transport chłodniczy gwarantuje, że torty i ciasta trafią na Waszą uroczystość zachowując najwyższą jakość – również od tej wizualnej strony.

Od 25 lat stawiamy na jakość i wiemy, że to klucz do sukcesu, który otworzył nam już niejedne drzwi!

Fachowy personel

Dobry produkt i profesjonalna obsługa – to idzie u nas w parze! Sprawimy, że wybór tortu i ciast będzie dla Was przyjemnością.

Jesteśmy rzemieślnikami – stawiamy na profesjonalny zespół, maszyny wykorzystujemy tylko tam gdzie jest to niezbędne. Nasi Cukiernicy to mistrzowie w swojej dziedzinie, którzy zawodu uczyli się w renomowanych cukierniach i cały czas poszerzają swoje umiejętności.

Jednak to nie wszystko! Przez lata wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi Klienta. Wiemy, że to bardzo ważne, dlatego indywidualne podejście do każdego
z Was to nasz priorytet.

Każdą Parę, która planuje wesele zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie połączone z degustacją. Przedstawimy Wam naszą ofertę, a nasz Mistrz rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości oraz fachowo doradzi.

Rodzinna firma

Rodzinna pasja i zaangażowanie sprawiają, że możemy być bliżej naszych Klientów, wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom oraz utrzymywać najwyższą jakość wyrobów.

W 1991r. dwóch Braci- Krzysztof i Leszek, zdecydowało się na otwarcie niedużej, rzemieślniczej piekarni, spełniając jednocześnie swoje marzenie. Pomimo bardzo trudnych początków jakość produktów była dla nich zawsze najważniejsza. Już wtedy przekonali się, że są na dobrej drodze i nie schodzą z niej do dzisiaj. Swoje zaangażowanie i pasję przekazali swoim synom, którzy mając zaledwie kilka lat byli już wtajemniczani w trudną sztukę rzemiosła. Dzisiaj w pełnym zrozumieniu,
z podzielonymi obowiązkami pracujemy wszyscy razem dla dobra naszych Klientów. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z Państwa mógł
w przystępnej cenie otrzymać najwyższej klasy produkt, będąc przy tym doskonale obsłużonym.

copyright by Piekarnia Cukiernia Nowaczyk
Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.